Arama

Ürünlerinizi nereden satın alabilirim?

Ürünlerimizi crescent-line.com’da çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Mağazamızın yanı sıra aşağıdaki konsept mağazalarımızdan da giysilerimize ulaşabilirsiniz.

COLLECTION POINT – Zorlu Avm ve Emaar Mall Avm

DESIGN MARKET – Nişantaşı ve Karaköy Mumhane Şubeleri

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli mi?

Evet. Herhangi bir kredi kartı detayını saklamıyoruz ve kişisel bilgilerinizi herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmıyoruz. Iyzico güvencesiyle rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Hesap oluşturmadan sipariş verebilir miyim?

Elbette. Misafir olarak sipariş verebilirsiniz. Ancak hesap oluşturursanız sipariş ve teslimat bilgilerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Özel kampanyalarınız var mı?

Geçmiş sezonların tüm ürünlerini %50’ye varan indirimlerle sitemizin “GARAGE SALE” bölümüden bulabilirsiniz.

Ayrıca her ayın sadece hilal olduğu gününe özel, web sitemizde başka hiç bir yerde bulamayacağınız indirimli ürünlerin olduğu kampanyamızdan, sitemizin “C- DAYS” kısmından ulaşarak yararlanabilirsiniz. Kampanya duyurumuz için instagram hesabımızı (@crscntline) takip etmeyi unutmayın.

Yeni sezon ürünlerimizde de sepette %15 indirim fırsatı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ücretsiz Kargonuz var mı?

Türkiye’nin her yerine limit olmaksızın tüm siparişler ücretsiz kargo ile gönderilir.

Hızlı Teslimatınız Var mı?

Siparişleri en fazla 2 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. Kargonun süreçlerini takip etmekle birlikte, kargo şirketinden kaynaklı uzamalardan sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yurtdışı Satışınız Var mı?

Sitemizden şu an için yurtdışı satışımız bulunmamaktadır, yalnızca Türkiye sınırları içerisine gönderim sağlamaktayız.

Bunun yanı sıra Salezoo ve Hipicon uygulamalarından CRESCENT LINE ürünlerine ulaşabilir, yurtdışı alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Beden Aralığınız Nedir?

Tüm ürünlerin sayfasında, hangi beden aralığında olduğunu bulabilirsiniz. Ayrıca bedenlerle ilgili sorularınıza yardımcı olmamızı isterseniz info@crescent-line.com adresinden e-posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İade Politikanız Nedir?

Ürünlerimizde beden değişimi veya hasarlı ürün haricinde iade kabul etmiyoruz. İade olmasını istediğiniz ürünü, ürün kutusu içerisinde bulunan “İade Formu”nu doldurarak, kargo bedeli tarafınıza ait olmak üzere bize ulaştırmanız. En fazla 5 iş günü içerisinde incelemelerimizi tamamlayıp, sizlere mail üzerinden dönüş sağlıyor olocağız.

Aldığım ürün hasarlı veya arızalıysa ne olur?

Tüm ürünlerimizin mutlak kalitede olmasına özen gösteriyor ve satılan ürünü paketleme öncesinde video kaydını oluşturuyoruz. Ancak hatalı veya hasarlı bir öğeyle ilgili endişeniz varsa konuyu inceleyebilmemiz için lütfen info@crescent-line.com adresinden bizimle hemen iletişime geçin.

Siparişimi değiştirmek veya iptal etmek istersem ne olur?

Siparişi verdikten sonra satın alma işleminizi artık istemiyorsanız, kargo tamamlanmadan iptal talebi göndermeniz gerekecektir.

Ürün gönderimi sağlandıktan sonra siparişin değiştirilemeyeceğini veya iptal edilemeyeceğini unutmayın.

Siparişin yanlış seçimden kaynaklı gönderilmesinden oluşan nakliye masraflarının geri ödenmesinden sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Satın alma işleminizi gerçekleştirmeden önce lütfen tüm gönderim ayrıntılarını dikkatlice kontrol ettiğinizden eman olun.

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

İletişim sayfasından form doldurabilir veya instagram sayfamızdan (@crscntline) DM yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır.

Back to Top