Arama

TESLİMAT

Siparişleriniz 3-5 iş günü içinde kargoya verilir. Tüm Türkiye’ye kargo hizmeti ücretsizdir. Teslimat sırasında paketin hasarlı olması durumunda lütfen görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

İADE ve DEĞİŞİM

İade

Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve iade onayı talep etmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler ne yazık ki işleme alınamamaktadır.

İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bize göndermeniz gerekmektedir. Satın alma sırasında fatura şirket adına kesildi ise, iade sırasında da ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ürünle birlikte gönderilmelidir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + kdv şeklinde) kesilmesi gerekmektedir.

İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılarak, ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesap bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap bilgileri faturanızdaki isme ait olmalıdır. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır. Ücret iadesi 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu/ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Beden Değişimi

Ürünü aldıktan sonra yıkamadan ve giymeden beden veya renk değişimi yapmak isteyen müşterimizin ilk kargo ücretini karşılaması halinde, faturasıyla beraber 14 gün içerisinde gönderilen ürün incelenmekte, yeniden satışına engel bir durum olmadığı teyit edilmekte, ardından aynı ürünün stoklarımızda mevcut olan farklı bir bedeni veya rengi ile değişim yapılıp, kargosu tarafımızdan karşılanarak ilgili kişiye ulaştırılmaktadır.

Hasarlı Ürün

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunduğundan eminseniz; lütfen info@crescent-line.com aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. Detaylı bir araştırmaya ihtiyaç duyacağımızdan, ürünü, ambalajını ve faturasını atmayınız. En kısa sürede durum incelenip, memnuniyetiniz için gereken tüm işlemler gerçekleştirilecektir.

Back to Top